حضرت بمن فرمود ایندونفر رک میشناسی عرصکردم اری اینهااهل بارا رما هستند واز طایفه زبدیه میباسدو عقیده دارند که شمشیر پیغمبر صلی الله علیه و اله نز.د عبد الله بن حسن است فرمود خدای لعنتشانکند دروغ مبگویند  بخدا که عبد الله بن حسن انرا ندیده نه با بک چشم نه با دو چشمش وپدرش هم انرا ندیده جز اینکه ممکن است انرا نزد علی بن حسین دیده باشد گر راست مبگوبند چه علامتی در دسته انست و چه نشانه. و اثری در لبه تیغ انست همانا شمشیر پیغمبر صلی الله علیه اله نزد من است همانا پرچم وجوشن زره وخودپیغمبر ص  نزد من است  اگر راست میگویند در زره پیغمبر صلی الله علیهو اله چه علامتی است خمانا  پرچم ظفر بخش پیغمبر ص نرد من است  همانا الواح موسی وعصای نزد من است  همانا انگشتر سلیمان ب، داود نرد من منست وطشتی که موسی قربانی را در ان انجام میداد نزدمنست همانا اسمی که نزد پیغمبر ص بود وچون در چبهه جنگ  انرا  مسلمانان وکفار میگذاشت چوبه تیری از کفار بمسلمین نمیرسید نزد من است و منانرا میدانم همانا انچه را ،فرشتگان آز اسلحه برای، پیغمبران سابقاوده اند نزد من است وداستان سلاح در خاندان ما همان دآستا تا بوتست در بنی اسراییل بر در هر خاندانیکه تابوت پبدا میشد نشانه اعطا نبوت بود وسلاح بهرکس از ما خانوآده رسد امامت باو داده میشود همانا پدرم زره  رسولخدا ص پوشیدودامنش  اندکی ب.زمیین میکشید ومن انرا پوشیدم همچنان بود گاهی بزمین میکشید و گاهی نمیکشید و احتلاف محسوسی نداشت وقایم ما کسی است که چون انرا پوشد باندازه قامتش باشد انشااله توصیح مرحوم مجلسی فرماید تابوت صندوقی بود برای تورات از چوب شمشاد وطلا کاری شده بحجم سه ذراع در دو زراع چون موسی بجنگی میرفت تابوت در جلو لشگر میبردند تا لشگریان بارامش دل یا بندو فرار نکنند

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Michael chinagate میخک رایانه miner تانیش در Chris نگین کویر کامپیوتر و اینترنت محمد سینا خوشکار فروشگاه آنلاین