داود رقی گوید شنیدم امام صادق ع میفر فرمود از خدا پروا کنید  بر یگدبگر حسد مبرید  همانا از جمله  مقررات دینی  عیسی بن مریم گردش در شهرها بوددر یکی از گردشها مردی کوتاه قد که غالبا ملازم عیسی  ع و اصحاب انحضرت بود همراهش شد  چون عیسی بدریا رسبد با یقین درست فرمو د بسم الله وبر روی اب راه رفت  چون مرد کوتاه قد عبسی. را دید که بر روی اب میگذرد او هم با یقین درست گفت بسم الله وبر روی اب براه اب  افتاد براه افتادتا بعیسی بن. ه رسید ان،اه خود بینی اورا گرفت با خود گفت این عیسی  روح الله. است که. بروی. اب میرودو من هم روب اب میروم پس. او  را برمن چه فضلیتی باش   انگاه در اب فرو زفت  از عیسی  فریاد رسی خواست عیسی دستش را گرفت  ازاب بیرون اورد و باو گفت  ای کوتاه فد چه گفتی که در اب فرو رفتی گفت. من گعتم این روح الله  است که روی اب راه. میرود من هم روی اب داه مبروم مرا خود بینی فرا گرفت  عیسی باو فرمود خودرا در جایی گذاشتی که خدایت در انجا نگراشته  پس خدا. بسبب این. گفتار ترا مبغوض داشت واز انچه. گعتی  بسوی خدای عزوحل توبه کن. امام. ع فرمود انمرد توبه کرد و بر تبه ایکه خدا برایش. قرار داده برگشت  پس از خدا. پروا کنید و بر. یکدیگر. حسد نبرید

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بی ام ای بلاگر Jerry طراحی داخلی و دکوراسیون گروه مطالعاتی نگاه فردا هزینه بازسازی خانه | ویرا معماری مشکلات خيريه ها 09197977577خرید و فروش انواع فلزیاب های برتر جهان مدرسه شاد و با روح پسری درتنهایی چگونه یک مدرسه شاد داشته باشیم ؟