مرد نصرانی گفت اولین اخرین این مردان  معرفی کن فرمود او صاف بیگدیگر شباهت دارند و ممکن نیست  شخصی را با بیان اوصافش  کاملا  مشخص  و ممتاز  ساخت ولی من سومی ان قوم  یعنی امام حسین ع را برای تو معرعی میکنمکه چه کسی از نسلاو ظاهر میشود مقصود حضرت قایم ع است واوصاف اودر کتابها یی که بر شما نازل شده هست اگر تغییرش. نداده و تحریفش. نکنید و کفر نورزید ولی از قدیم ابن کاراکرده ابد نصرانی گفت  من انچه را میدانم از شما پنهان نکنم و بشما دوروغ نگویم شمارا تکذیب  نکنم و شما راست ودروغ گفتار من میدانیدبخدا سوگند که خدا از فضل و نعمت خود بخشی عطا کرده  که بخاطر هیچکس خطور نکند و کسی نتواند پنهانش کند و کسی هر چند درو غگو هم باشد نسبت بان دوروغ  نتواند گفت هر چه من در این باره  گویم است ودرست و چنانستکه بیان   فرمودی  انچه فرمودی درست است  ومطابق واقع  موسی بن جعفر ع هم اکنون بتو  خبری دهم که جز اندکی از خوانندگان کتب  اسمانی ندانند بمن بگو اسم مادر مربم چه بودو در چه روزی  روح عیسی در شکم او دمبده شد ودر چه ساعت از روز بود و د.ر چه روزی مریم ع را زاییدودر چه ساعت از روز بود. نصرانی گفت نمیدانم  موسی بن جعفر ع فرمود اما مادر مربم نامش مرثا بود که در لغت وهیبه می باشد و اماروزیکه  مریم بار دار گعت روز جمعه هنگام ظهربود وان روزیلود که روح الامین  جبرییل. از اسمان فرود امد و برای مسلمین عیدی مهمتر از ان نیست خدای تبارک وتعالی ومحمد صلی الله علیه واله سه شنبه بود ودر چهار ساعت و نیم از روز بر امده سپس فرمود نهری را که مریم عیسی را در کنار ان زایید  میدانی کدام نهر بود گفت نه فرمود ان نهر فراتست که درختان انگور و خرما در کنار انست  هیچ نهری از لحاظ درختان انگور و خرما با فرات برابر نبست و اما روزبکه زبان مریم بسته شد و قیدوس پادشاه یهود انزمان فرزندان و پیروان خودرا طلبید تا اورا یاری کنند ال  عمران را بیرون لرو تا بمریم بنگرند و انها انچه را خدا در کتاب تو انجیل و کتاب ما قران بیان کدده  کفتند فهمیده ای گفت  اری همبن امروز خوتنده ام فرمود بنابر این  از مجلس بر نخیزی تا خدا ترا هدایت کند

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جلوه ی مهتاب فرمالین دنیای فوتبال مطالبی از ریونا و ماریانا باور کن عاشقم! فروشگاه فایل ايران نايس سالمون بهترین آهنگ پیشواز